Ecrf.biz

Oferujemy skoncentrowany zestaw narzędzi do zarządzania działaniami związanymi z obsługą klientów. Nasza usługa pozwoli Ci zapomnieć o nieskończonych ilościach arkuszy kalkulacyjnych i baz w accesie. Prowadząc dowolną działalność w której musisz kontaktować się z klientem i prowadzić historię sprzedaży bądź usług docenisz nieograniczone możliwości jakie daje dopasowany do Twojej firmy system CRM.

 

Gdy rośnie ilość klientów i zaczyna brakować czasu na prowadzenie dokumentacji, drukowanie umów czy faktur to znaczy że nadszedł czas by powtarzalne procesy zautomatyzować. Nasze oprogramowanie pozwoli Państwu skupić się na wykonywaniu usług zamiast tracić czas na czynnościach.

 

Przechodząc na oprogramowanie CRM zyskują Państwo przede wszystkim pełną kontrolę nad wszystkimi dokumentami, pracownikami oraz klientami. Przeniesienie wszystkich danych w jedno bezpieczne miejsce pozwala zapobiec utracie danych rozłożonych na różne nośniki i komputery. Dzięki naszym wydajnym serwerom mogą Państwo korzystać z aplikacji w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

 

Do każdej aplikacji możemy stworzyć dowolny zestaw raportów oraz wykresów z możliwością eksportu do takich formatów jak pdf czy xlsx.

Oprogramowanie dedykowane

Kontakt