Aplikacje e-commerce - b2c oraz b2b

W czasach gdy rośnie zapotrzebowanie na oprogramowanie e-commerce rosną również wymagania jakie owe aplikacje muszą spełniać. Zdecydowana większość dostępnych na rynku sklepów internetowych to proste narzędzia które nie są w stanie zapewnić stabilnego rozwoju oraz wydajnej pracy przy rosnącym ruchu/popycie na Państwa usługi.

Niezaprzeczalną wadą gotowych aplikacji jest ich poziom skomplikowania oraz problemy z aktualizacją czy przystosowaniem do własnych potrzeb. Nasz zespół posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pisaniu dedykowanych sklepów oraz aplikacji ukierunkowanych na bezpośredni kontakt pomiędzy przedsiębiorstwami.

Oferujemy integrację z programami księgowymi, z Allegro, z ebay czy zewnętrznymi systemami komunikacji np. przy użyciu WebSerwisów. Przykładem takich systemów są np. firmy kurierskie czy zewnętrzne magazyny hurtowe informujące w czasie rzeczywistym o stanach magazynowych. Budujemy rozproszone magazyny współdzielące informacje pomiędzy wieloma sklepami oraz dodatkowym oprogramowaniem księgowym.

W naszych rozwiązaniach liczy się bezwzględne ukierunkowanie i dopasowanie każdego modułu do potrzeb danej branży tworzenie odpornych na błędy ludzkie formularzy i procedur.

Jednym z naszych wiodących branż jest służba zdrowia. Współtworzymy  takie aplikacje jak eCRF czy Medfile - program dedykowany gabinetom lekarskim i fizjoterapeutycznym.