Systemy Raportowania

Systemy raportowania

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji, służących do gromadzenia danych oraz ich analizy. Przygotowujemy systemy, których zadaniem jest dokonywanie analiz statystycznych, monitoring zachodzących procesów oraz raportowanie.

 

Oprogramowanie dla biznesu

Wraz z wzrostem przedsiębiorstwa, wzrasta złożoność zachodzących w nim procesów. Na pewnym etapie rozwoju, arkusz kalkulacyjny przestaje być wystarczający. W takiej sytuacji, konieczne jest wdrożenie oprogramowania, które pozwoli nam zaoszczędzić czas a co za tym idzie również pieniądze. Systemy, które oferujemy to sprawdzone rozwiązania, które znalazły swoje zastosowanie zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Nie ograniczamy się jednak do gotowych narzędzi, wypracowanych przez lata naszej działalności. Zdajemy sobie sprawę, że w większości wypadków zasadnym jest stosowanie oprogramowania raportującego dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta – w tym właśnie się specjalizujemy.

 

Oprogramowanie dla medycyny

Tworzymy dedykowane aplikacje raportujące, które gromadzą dane w centralnej bazie i umożliwiają automatyczne raportowanie. Aplikację udostępniamy w wersji webowej lub mobilnej. Cechą charakterystyczną generowanych raportów jest ich personalizacja – możemy definiować które dane nas interesują, w jakim przedziale czasowym oraz w jakiej formie mają być pokazane. Dodatkowo możemy pobrać raporty w formacie PDF lub wysłać je bezpośrednio w wiadomości email.

Naszym sztandarowym systemem jest eCRF – oprogramowanie służące do przetwarzania danych z różnych projektów badawczych. Więcej informacji na : http://www.ecrf.biz.pl/

 

Cechy naszych aplikacji :

  • Wielodostęp
  • Responsywność
  • Bezpieczeństwo
  • Wieloplatformowość
  • Funkcjonalność
  • Najnowsze Trendy

 

Analizy statystyczne :

Poza aplikacjami zajmujemy się również wykonywaniem analiz danych oraz konsultacjami statystycznymi. Nasz zespół ekspertów, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie oferuje profesjonalne analizy zgodne z standardami czasopism z listy filadelfijskiej. Zapraszamy również na nasz portal : http://www.statystyka.az.pl/ gdzie znajdują się treści z zakresu statystyki, analizy danych i weryfikacji hipotez.