Ecrf.biz

Kilka lat temu firma Biostat wprowadził ana rynek wielomodułowy system eCRF.biz.pl™, który powstał z myślą o naukowych potrzebach sektora farmaceutycznego. Projektując go kierowano się wytycznymi FDA (ang. Food and Drug Administration) czego efektem jest zgodność z Title 21 CFR Part 11.

Oferujemy skoncentrowany zestaw narzędzi do zarządzania działaniami związanymi z obsługą kart CRF pacjentów z badania klinicznego. Nasza usługa pozwoli Ci zapomnieć o nieskończonych ilościach arkuszy kalkulacyjnych i baz w accesie. Prowadząc dowolną działalność w której musisz kontaktować się z klientem i prowadzić historię sprzedaży bądź usług docenisz nieograniczone możliwości jakie daje dopasowany do Twojej firmy system eCRF.

eCRF - Clinical Trial Software zastosowania:

  • Badania kliniczne
  • Rejestry medyczne
  • Badania naukowe
  • Badania obserwacyjne.

Gdy rośnie ilość badaczy i pacjentów zaczyna brakować czasu na prowadzenie dokumentacji, drukowanie umów czy faktur to znaczy że nadszedł czas by powtarzalne procesy zautomatyzować. Nasze oprogramowanie pozwoli Państwu skupić się na wykonywaniu usług zamiast tracić czas na czynnościach.

Przechodząc na oprogramowanie eCRF zyskują Państwo przede wszystkim pełną kontrolę nad wszystkimi dokumentami, lekarzami, monitorami i pacjentami. Przeniesienie wszystkich danych w jedno bezpieczne miejsce pozwala zapobiec utracie danych rozłożonych na różne nośniki i komputery. Dzięki naszym wydajnym serwerom mogą Państwo korzystać z aplikacji w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

 

Do każdej aplikacji możemy stworzyć dowolny zestaw raportów oraz wykresów z możliwością eksportu do takich formatów jak pdf czy xlsx.

 

Pełna oferta wraz z funkcjami na portalu: eCRF