Aplikacje Medyczne

Rozwój technologii informatycznych, które gwarantują bezpieczeństwo przechowywania danych oraz niezawodność działania powoduje, że nasze aplikacje również z powodzeniem wykorzystywane są w branży medycznej. Wyznaczamy standardy zapewniając szybką i płynną komunikacje, stabilną współpracę między uczestnikami sektora farmaceutycznego. Gwarantujemy również wysoki poziom bezpieczeństwa gromadzenia danych oraz świadczonych usług.

 

Jednym z przykładów takiej aplikacji jest Medfile, który powstał z myślą o gromadzeniu i tworzeniu dokumentacji medycznej. W myśl art. 56 ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia, od 1 sierpnia 2017 roku dokumentacja medyczna będzie mogła być prowadzona już tylko w formie elektronicznej. Medfile to oprogramowanie pozwalające na prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej zarówno dla pojedynczych gabinetów jak i całych przychodni.

Program wspiera organizację pracy poprzez ustalanie dat wizyt, tworzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej, tworzenie i wydruk recept oraz skierowań. Istnieje możliwość dołączenia zdjęć do dokumentacji medycznej pacjenta. Aplikacja daje także możliwość zakładania induwidualnej strony internetowej poradni/kliniki za pomocą szybkiego w uzyciu wizarda. Całość zakładania strony poradni zajmuje kilkadziesiąt minut.

 

Kolejnym przykładem jest eCRF, oprogramowanie związane z zarządzaniem i przetwarzaniem danych w badaniach klinicznych m.in.: tworzenie i programowanie bazy danych, obróbka i weryfikacja wprowadzonych danych, monitoring danych, raportowanie zdarzeń niepożądanych, plan statystyczny, analiza statystyczna, przygotowanie raportu statystycznego i końcowej prezentacji danych.

 

Przez cały okres działalności wypracowaliśmy sprawdzone rozwiązania, które obecnie wykorzystujemy. Dodatkowo możemy nasze systemy dostosowywać do indywidualnych wymagań i potrzeb. Tworzymy oprogramowanie medyczne oraz kreujemy kompleksowe rozwiązania dla farmacji.