Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy i projektujemy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla przychodni i poradni, mając za priorytet zminimalizowanie nakładów po stronie klienta.

Umożliwiamy to dzięki projektowaniu aplikacji w modelu SaaS (Software aa Service). Oprócz obniżenia kosztów utrzymania - co wynika między innymi z tego, że aplikacja tego typu działa na naszych zoptymalizowanych do tego celu serwerach - tego typu rozwiązanie gwarantuje szereg innych zalet, takich jak: niezawodność serwerów. Także łatwy dostęp do pomocy ze strony specjalistów IT, którzy sprawują pieczę nad działaniem serwerów, którzy dzięki temu będą mogli również dokonywać szybkich aktualizacji oprogramowania na życzenie klienta, bez zbędnej straty czasu, czy unieruchomienia działalności.

Następną zaletą tego typu rozwiązania jest mobilność, dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca na ziemi oraz urządzenia, a jedynym warunkiem do pełnego korzystania z naszych aplikacji jest połączenie internetowe, oraz posiadanie aktualnej wersji przeglądarki internetowej.