Antykoncepcja online – uzyskaj receptę od ręki

Wiele kobiet regularnie korzysta z tych samych tabletek antykoncepcyjnych. Niestety z powodu pandemii COVID-19 oraz ograniczenia działania wielu gabinetów, mają one problem z uzyskaniem recepty na kolejne dawki. Problem ten można w zaledwie kilka minut rozwiązać dzięki platformie haloDoctor.pl, na której działają lekarzy przepisujący recepty na antykoncepcję online. Jak można je uzyskać?

 

Antykoncepcja online w kilku krokach

 

Aby uzyskać e-receptę na regularnie przyjmowane leki antykoncepcyjne, wystarczy odwiedzić serwis haloDoctor.pl, wybrać lekarza i godzinę konsultacji, zapłacić za e-Wizytę i oczekiwać na konsultację. W jej trakcie, w ciągu kilkuminutowej rozmowy, lekarz poprosi o przedstawienie swojej historii oraz nazwy przyjmowanego preparatu. Następnie zostanie wypisana e-Recepta, którą będzie można zrealizować w dowolnie wybranej aptece.

 

Jak dostarczana jest e-Recepta?

 

Wypisana przez lekarza e-Recepta udostępniana jest w wygodny sposób, za pomocą czterocyfrowego kodu przekazywanego na numer telefonu pacjenta. Kod wraz z numerem PESEL wystarczy przekazać farmaceucie, by ten mógł ją zrealizować. E-Recepta może zostać też dostarczona na adres e-mail w formacie PDF. Taki dokument również można zaprezentować w aptece i szybko zakupić przepisaną online antykoncepcję.

 

Czy to rzeczywiście takie proste?

 

Jak widać uzyskanie e-Recepty na antykoncepcję online to czynność trwająca zaledwie kilkanaście minut. Można ją odbyć sprzed ekranu komputera lub telefonu, z dowolnie wybranego przez siebie miejsca. Równie wygodny jest sposób zapłaty za e-Wizytę. W platformie haloDoctor.pl konsultacja jest opłacana przez serwis PayU, który gwarantuje nie tylko szybkie, ale również bezpieczne płatności.

 

Dlaczego to takie wygodne?

 

W przypadku przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych nawet jednodniowe opóźnienie może skutkować nieskutecznością ich działania. Kluczowa jest więc ciągłość ich wykupowania i przyjmowania, co w dobie COVID-19 stało się zdecydowanie trudniejsze. Jeśli więc zależy ci na własnym bezpieczeństwie, skorzystanie z antykoncepcji online i wypisywanej w ten sposób e-Recepty, to najbardziej dogodne rozwiązanie.

 

Nie możesz udać się do ginekologa, a potrzebujesz tabletek antykoncepcyjnych? Wejdź na haloDoctor.pl i dołącz do 200 tys. pacjentów, którzy każdego miesiąca korzystają z usług lekarskich i możliwości uzyskiwania e-Recept online.

System rezerwacji wizyt | Strona WWW gabinetu | Program do e-Recepty Co sprawia, że warto wybrać eCRF? Program do gabinetu - korzyści z zastosowania elektronicznego grafiku Opinia o programie Medfile EDM – „to był mój najlepszy wybór” Aplikacje mobilne, jako wsparcie pracy placówek medycznych e-Dokumentacja – zalety stosowania mobilnych aplikacji Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – poradnik NIL | e-Recepta Elektroniczna Dokumentacja Medyczna - Lekarze 50+ a wyzwania techniczne KIF z wytycznymi dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej eCRF - oprogramowanie do badań klinicznych Program do gabinetu | Poradnia Telemedyczna haloDoctor Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – łatwy dostęp do kartoteki pacjenta Migracja danych w EDM Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – jak zacząć działać? e-Recepta – dlaczego warto zacząć pracować w systemie gabinetowym? e-Przychodnia – kompleksowe konsultacje medyczne online E-Recepta – także od lekarza online Teleporady w medycynie Konsultacje online z lekarzem okulistą. Skuteczna diagnoza Zwolnienie lekarskie online. Umów się na wizytę Konsultacje online z lekarzem pulmonologiem. Konsultuj wyniki online Konsultacje online z ortopedą Lekarz onkolog haloDoctor. Stała opieka nad pacjentami przewlekle chorymi Antykoncepcja online – uzyskaj receptę od ręki Recepta od lekarza rodzinnego przez Internet Tabletka „dzień po” w kilka minut bez wychodzenia z domu W jakim celu przeprowadza się badania rynku medycznego? Zapalenie prostaty - Praktyka lekarska online - Lekarze haloDoctor Rafał Piszczek: W przyszłości widzę telemedycynę jako pierwszy etap konsultacji medycznych Dlaczego badania rynku farmaceutycznego to dziś konieczność? Migrena – przyczyny, objawy i leczenie 6 rzeczy, które należy wiedzieć o menopauzie 4 mity o badaniach satysfakcji klienta, które musisz poznać Jak stworzyć idealną ankietę online?