Recepta od lekarza rodzinnego przez Internet

Regularnie przyjmujesz lekarstwa? Szybko potrzebujesz na nie recepty, a nie możesz udać się osobiście do gabinetu medycznego? Wejdź na haloDoctor.pl i uzyskaj receptę od lekarza rodzinnego przez Internet, bez wychodzenia z domu, szybko i w niskiej cenie. Sprawdź, jakie to łatwe i uniknij czasochłonnych kolejek w przychodniach.

 

Wygoda pacjenta

 

Elektroniczne recepty znacznie ułatwiły sytuację pacjentów, którzy regularnie wykupują leki. Są one bowiem znacznie wygodniejsze w użyciu, również ze względu na fakt, że nie ma ryzyka ich zgubienia ani wydania przez farmaceutę nieodpowiednich preparatów. Brak formy papierowej dodatkowo sprawia, że można uzyskiwać je także przez Internet, bez wychodzenia z domu, w zaledwie kilkanaście minut. Po wystawieniu wystarczy przekazać farmaceucie przesłany po zakończeniu e-Wizyty kod wraz z numerem PESEL, albo pokazać w aptece plik PDF wraz z kodem niezbędnym do realizacji.

 

Jak szybko uzyskać receptę?

 

W przypadku regularnie przyjmowanych leków na przewlekłe dolegliwości lekarz rodzinny lub inny specjalista muszą być pewni, że są one pacjentowi rzeczywiście niezbędne. Dlatego niezbędny jest nie tylko wywiad z chorym, ale również przekazanie medykowi historii leczenia lub diagnozy potwierdzającej, że dany preparat leczniczy jest konieczny. Aby proces przebiegł jak najszybciej, warto przed e-Wizytą u lekarza rodzinnego przez Internet wyeksportować historię choroby do elektronicznego pliku, by można było szybko ją dostarczyć w oknie czatu.

 

Jak szybko zrealizować receptę?

 

W przypadku recept elektronicznych wydawanych przez Internet, pacjent ma taki sam czas na wykupienie, jak przy receptach wydawanych w gabinecie. Zazwyczaj jest więc to 30 dni, choć w przypadku antybiotyków zaledwie 7 dni.

 

Dodatkowo lekarz rodzinny przez Internet ma możliwość wypisania recepty na rok, choć jest to rozwiązanie dedykowane tylko chorującym przewlekle, którzy stale przyjmują różnego rodzaju preparaty medyczne. Warto też zaznaczyć, że w przypadku recepty rocznej nie ma możliwości zrealizowania jej w całości od razu.

 

Lekarze rodzinni przez Internet nie tylko świadczą pomoc medyczną, ale również oferują możliwość wypisania recepty. Jak widać to ogromna wygoda dla pacjentów, nie dziwi więc, że w przypadku platformy haloDoctor.pl zostało wypisanych już ponad 100 tys. recept. Wejdź do serwisu, znajdź lekarza rodzinnego, umów e-Wizytę i uzyskaj receptę bez wychodzenia z domu w zaledwie kilka minut.

System rezerwacji wizyt | Strona WWW gabinetu | Program do e-Recepty Co sprawia, że warto wybrać eCRF? Program do gabinetu - korzyści z zastosowania elektronicznego grafiku Opinia o programie Medfile EDM – „to był mój najlepszy wybór” Aplikacje mobilne, jako wsparcie pracy placówek medycznych e-Dokumentacja – zalety stosowania mobilnych aplikacji Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – poradnik NIL | e-Recepta Elektroniczna Dokumentacja Medyczna - Lekarze 50+ a wyzwania techniczne KIF z wytycznymi dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej eCRF - oprogramowanie do badań klinicznych Program do gabinetu | Poradnia Telemedyczna haloDoctor Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – łatwy dostęp do kartoteki pacjenta Migracja danych w EDM Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – jak zacząć działać? e-Recepta – dlaczego warto zacząć pracować w systemie gabinetowym? e-Przychodnia – kompleksowe konsultacje medyczne online E-Recepta – także od lekarza online Teleporady w medycynie Konsultacje online z lekarzem okulistą. Skuteczna diagnoza Zwolnienie lekarskie online. Umów się na wizytę Konsultacje online z lekarzem pulmonologiem. Konsultuj wyniki online Konsultacje online z ortopedą Lekarz onkolog haloDoctor. Stała opieka nad pacjentami przewlekle chorymi Antykoncepcja online – uzyskaj receptę od ręki Recepta od lekarza rodzinnego przez Internet Tabletka „dzień po” w kilka minut bez wychodzenia z domu W jakim celu przeprowadza się badania rynku medycznego? Zapalenie prostaty - Praktyka lekarska online - Lekarze haloDoctor Rafał Piszczek: W przyszłości widzę telemedycynę jako pierwszy etap konsultacji medycznych Dlaczego badania rynku farmaceutycznego to dziś konieczność? Migrena – przyczyny, objawy i leczenie 6 rzeczy, które należy wiedzieć o menopauzie 4 mity o badaniach satysfakcji klienta, które musisz poznać Jak stworzyć idealną ankietę online?